+48 33 854 27 11

kom. 509 966 486

+48 33 854 29 92

info@klinika.orw-muflon.com.pl

Aleksandra Müller

Aleksandra Müller

 

Psycholog

Terapeuta

Coach, trener umiejętności miękkich

W sytuacji dolegliwości bólowych praca psychologiczna koncentruje się na zmniejszeniu cierpienia związanego z doświadczanym bólem fizycznym, budowaniem wewnętrznej odporności na ból, szukaniem tych obszarów, na które pacjent ma wpływ i które pomogą mu zwiększyć komfort funkcjonowania mimo istniejącej choroby.

Posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, ukończyła I Fazę Programu Licencyjnego i uzyskała uprawnienia do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją.

Interesuje się medycyną naturalną i metodami pracy z ciałem. W pracy indywidualnej stara się łączyć analityczne myślenie z intuicją oraz budowaniem relacji opartej na głębokim zaufaniu i akceptacji.

Na swojej ścieżce rozwojowej poznawała takie metody pracy jak:
NLP (Hermann Muller Walbrodt), Integrująca Obecność (Collin Sisson), Biofeedback HeartMath czy Racjonalna Terapia Zachowań.Od 2014 roku współpracując z ORW Muflon. Prowadzi dla kuracjuszy sanatorium grupowe zajęcia antystresowe i relaksacyjne oraz indywidualne sesje terapeutyczne. Na zajęciach pacjenci rozwijają świadomość własnych emocji, nawyków myślowych i wzmacniają kontakt z ciałem. Uczą się umiejętności niwelowania skutków stresu i budowania postawy oraz nawyków, które pomagają utrzymać im dobre samopoczucie i zdrowie.

W czasie zajęć wykorzystuje m.in. biofeedback HeartMath, który pozwala obserwować zmiany zachodzące w organizmie na poziomie fizjologicznym, wtedy kiedy świadomie stosujemy techniki wspierające wewnętrzną równowagę emocjonalną.