+48 33 854 27 11

kom. 509 966 486

+48 33 854 29 92

info@klinika.orw-muflon.com.pl

Marzena Rainda

Marzena Rainda

Wykrztałcenie:

2010 Szkoła Refleksologii Twarzy, Lone Sorensen

 Praxis Vertebralis

 Tybetańska Refleksologia szyi i czaszki

Głównym celem w pracy z pacjentem dla mnie jest dotarcie do przyczyny powstania choroby do tych emocji które mogły ją spowodować, traumatycznych przeżyć które wypiera nasza podświadomość, a czasem po prostu błędów w diecie. Refleksologia wywodzi się częściowo z medycyny chińskiej która traktuje nasz organizm bardzo całościowo gdzie wszystko jest powiązane np. ból kolana może świadczyć o niedyspozycji żołądka, którego meridian przechodzi właśnie przez kolano, natomiast na nasz żołądek niesamowity wpływ mają emocje i tak po objawach choroby można dotrzeć do przyczyny jej powstania.

Osobiście uważam, że ból który czujemy w naszym ciele jest wołaniem naszej duszy o pomoc i powinniśmy właśnie to wołanie rozpoznać w sobie.

Szkołę Refleksologii Twarzy ukończyłam w 2010r. Jest to szkoła Lone Sorensen, której instytut znajduje się w Barcelonie. Dodatkowo ukończyłam również Praxis Vertebralis - technika ta rozpatruje zaburzenia w kontekście poszczególnych par nerwów rdzeniowych, które korespondują z narządami wewnętrznymi i częściami ciała. Zaburzenia można rozpoznać na poziomie kręgosłupa oraz na jego receptorze na stopie.Ukończyłam również Tybetańską Refleksologię szyi i czaszki. Jest to metoda stworzona przez Lone Sorensen. Stosowanie jej daje duże efekty przy napięciu mięśni w całym ciele, problemach reumatoidalnych, nadciśnieniu, bólu głowy, bólach fantomowych kończyn, udarze mózgu, drętwieniu oraz wielu innych chorobach.Stosowanie technik których się nauczyłam pomaga osobom z różnymi dolegliwościami, a sama refleksologia wprowadza organizm w stan równowagi wewnętrznej.